Kúpiť zimné korčule – e-shop

Sprievodca výberom
korčúľ


Zimné korčule  >  Najpredávanejšie značky zimných korčúľ

Najpredávanejšie značky zimných korčúľ

Vybrať zimné korčule? Tak to sa určite rozhodujete podľa veku používateľa, a či je to rekreačná korčuliar, hokejista alebo krasokorčuliar. Ale väčšinou tiež podľa ceny, kvality prevedenia a značky.

Podľa štatistík internetových obchodov patrí medzi najviac žiadané značky zimných korčulí na našom trhu Worker, Fila a Bauer.

Worker

Pánske, dámske a detské korčule od tradičnej značky Worker sú dobrá voľba. Získate v nich svetový štandard za rozumnú cenu. Napr. krásne dámske brusličky Sibiri zoženiete už za 30 eur a hokejové korčule Worker Max za obdobnú cenu.

Bauer

Značková hokejová výstroj Bauer patrí k svetovej špičke. Preslávila precíznym prevedením, dokonalým strihom a neustálymi inováciami podľa želania zákazníkov, medzi ktoré patrí mnoho slávnych hráčov NHL.

Internetový obchod inSPORTline má momentálne v akcii niekoľko modelov hokejových a ľadových korčulí značky Bauer, ktoré sú oproti skorším ľahšie a dokážu sa maximálne prispôsobiť nohe.

Zdieľajte článokOdporúčame zimné korčule


Ďalšie novinky

Ako uskladniť zimné korčule po sezóne?

Zimné korčule, rovnako ako ostatné športové potreby, potrebujú pravidelnú údržbu a vhodné uskladnenie. Len tak môžu dobre plniť svoju funkciu zase budúcu sezónu.

všetky novinky